Art. 9082 A2 M 12X350 SW 9
Skruvstift med sexkantdel
Artikelnummer
90822012 350
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377226792
Nettovikt per 100
23,150 kg
Artikelnummer
90822012 350
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377226792
Nettovikt per 100
23,150 kg
- Tekniska data
- Information om produkten
- Produktbroschyrer
- Katalogsida
Tekniska data
| Diameter (d) | 12 mm |
| draghållfasthet (Rm) | 500 N/mm² |
| Total längd (l) | 350 mm |
| Typ av gänga | Trä / metrisk |
| Greppstorlek (Greppst.) | SW 9 |
| Greppsystem (drift) | Utvändig sexkant |
| Längd trägänga (lh) | 100 mm |
| Längd metrisk gänga (lm) | 195 mm |
Information om produkten
Produktfördelar
Med utvändig sexkant garanteras enkel inskruvning.Användningsmöjligheter
Takupphängning för kabelkanaler, rör, traverser osv.För fästning av konstruktioner inom solenergiområdet
För fackhandeln inom solenergi
Olika utföranden och kompletteringar
Användningsområde
Solvärme, Sanitär, El, UppvärmningProduktbroschyrer
Share Art. 9082 A2 M 12X350 SW 9