Art. 9082 A2 M 10X180
Vijci za štap s površinom za odvijač
Broj predmeta
9082210 180
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377215208
Neto teža na 100
7,272 kg
Broj predmeta
9082210 180
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377215208
Neto teža na 100
7,272 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Ukupna dužina (l) | 180 mm |
| vrsta niti | Drvo / metrička |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 8 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| Dužina drvenog navoja (lh) | 57 mm |
| Dužina metričkog navoja (lm) | 100 mm |
Proizvod
Primjene
Spušteni strop za kabelske police, cijevi, traverze itd.Za pričvršćenje potkonstrukcija na području solarnih postrojenja
Za stručne prodavaonice solarne opreme
Različite izvedbe i oprema
* bez šesterokutnog nastavka između navoja
Područje primjene
Solarni sustav, Metalna gradnja, Zdravstvo, ElektroinstalacijeKarakteristike
* bez šesterokutnog nastavka između navojaShare Art. 9082 A2 M 10X180