Art. 9082 A2 M 10X180 SW 7
Vijci za štap sa šesterobridnim nastavakom
Broj predmeta
90822010 180
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377226532
Neto teža na 100
7,600 kg
Broj predmeta
90822010 180
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377226532
Neto teža na 100
7,600 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 10 mm |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Ukupna dužina (l) | 180 mm |
| vrsta niti | Drvo / metrička |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 7 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| Dužina drvenog navoja (lh) | 67 mm |
| Dužina metričkog navoja (lm) | 85 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Zahvaljujući vanjskom šesterokutnom prihvatu omogućeno je jednostavno zavijčavanje.Primjene
Spušteni strop za kabelske police, cijevi, traverze itd.Za pričvršćenje potkonstrukcija na području solarnih postrojenja
Za stručne prodavaonice solarne opreme
Različite izvedbe i oprema
Područje primjene
Solarni sustav, Zdravstvo, Elektroinstalacije, GrijanjeBrošure o proizvodima
Share Art. 9082 A2 M 10X180 SW 7