DIN 7504 A2 O 3,9X45 TX15
Samobušeći vijci upuštene glave, oblik O
Broj predmeta
75042OT39 45
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377338853
Neto teža na 100
0,290 kg
Broj predmeta
75042OT39 45
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377338853
Neto teža na 100
0,290 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Brošure o proizvodima
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3,9 mm |
| Ukupna dužina (l) | 45 mm |
| vrsta niti | list konac |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 7,5 mm |
| Visina glave (k) | 2,5 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | TX15 |
| Oblik pogona (pogon) | Šesterokraki zvjezdasti upust |
| Dimenz. dp (dp) | 3,1 mm |
Proizvod
Prednosti proizvoda
Brza montažaVrijeme montaže skraćuje se u odnosu na montažu primjenom uobičajenim vijaka za lim.
Pogon bez teturanja
Pogon s TX šesterokrakim zvjezdastim upustom omogućava jednostavno zavijčavanje od postavljanja vijka do njegovog potpunog upuštanja.
Primjene
Pažnja: samo za meke metalePodručje primjene
Metalna gradnja, Solarni sustav, FasadeBrošure o proizvodima
Share DIN 7504 A2 O 3,9X45 TX15