DIN 933 A2 M 3X8
Šesterobridni vijci s navojem do glave
Broj predmeta
093323 8
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377090843
Neto teža na 100
0,066 kg
Broj predmeta
093323 8
Razred jekla
A2
EAN/GTIN
4043377090843
Neto teža na 100
0,066 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 3 mm |
| Ukupna dužina (l) | 8 mm |
| vrsta niti | metrički |
| Visina glave (k) | 2 mm |
| Kutne dimenzije (e) | 6,01 mm |
| KOPFFORM | Šesterokutnom glavom |
| Veličina pogona (Veličina p) | SW 5,5 |
| Oblik pogona (pogon) | Vanjski šesterokut |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva i solarnih postrojenja.Područje primjene
Strojarstvo, Metalna gradnja, FasadeShare DIN 933 A2 M 3X8