DIN 965 A4 M 2,5X4 H
Vijci s upuštenom glavom i križastim urezom
Broj predmeta
0965425 4
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377119674
Neto teža na 100
0,021 kg
Broj predmeta
0965425 4
Razred jekla
A4
EAN/GTIN
4043377119674
Neto teža na 100
0,021 kg
- Specifikacije
- Proizvod
- Katalog
Specifikacije
| Promjer (d) | 2,5 mm |
| Ukupna dužina (l) | 4 mm |
| vrsta niti | metrički |
| KOPFFORM | upuštena glava |
| Promjer glave (dk) | 4,7 mm |
| Visina glave (k) | 1,5 mm |
| Oblik pogona (pogon) | Phillips |
| čvrstoća na vlak (Rm) | 500 N/mm² |
| Dimenzija a (Dimenz. a) | 0,9 mm |
| Veličina pogona (Veličina p) | PH1 |
Proizvod
Primjene
Idealno za zavijčavanje na području strojeva.Područje primjene
StrojarstvoShare DIN 965 A4 M 2,5X4 H