Art. 9045 A4 6,0X100/70 TX25
Mantar başlı torks sunta vidası ve yarim disli
Ürün numarası
9045460 100/70
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377379894
net ağırlığı 100 başına
1,330 kg
Paketleme birimleri:
100
1.800
43.200
Ürün numarası
9045460 100/70
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377379894
net ağırlığı 100 başına
1,330 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 100 mm |
| dis uzunluğu (b) | 70 mm |
| kafa şekli | Risso |
| kafa çapı (dk) | 12 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4,7 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX25 |
| İplik tipi | Sunta vida dişi |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Ön delme işlemi yokÖn delme işlemine genelde gerek kalmamaktadır. Ancak biz her zaman bir uygulama denemesinin gerçekleştirilmesini tavsiye etmekteyiz.
Avrupa Teknik Ruhsatı ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
uygulamaları
Ahşap alanda vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun. Optimum diş geometrisi her türlü ahşap malzemede en iyi tutumu garanti etmektedir. TX yuvası sayesinde optimum kuvvet aktarımı sağlanmaktadır.uygulama alanı
kereste, solarÖzellikler
- Tam diş- Yuvarlak baş
- Baş altı güçlendirilmiş
- TX torkslu tahrik
- Standart uç
Ürün broşürleri
Paylaş Art. 9045 A4 6,0X100/70 TX25