Art. 9047 A2 4,5X16 TX20
Havşa başlı torks sunta vidası ve tam dişli
Ürün numarası
9047245 16
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377381972
net ağırlığı 100 başına
0,130 kg
Ürün numarası
9047245 16
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377381972
net ağırlığı 100 başına
0,130 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 16 mm |
| dis uzunluğu (b) | 16 mm |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 9 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,7 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX20 |
| İplik tipi | Sunta vida dişi |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Yalpasız tahrikTX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
Ön delme işlemi yok
Ön delme işlemine genelde gerek kalmamaktadır. Ancak biz her zaman bir uygulama denemesinin gerçekleştirilmesini tavsiye etmekteyiz.
Avrupa Teknik Ruhsatı ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
uygulamaları
Ahşap alanda vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun. Optimum diş geometrisi her türlü ahşap malzemede en iyi tutumu garanti etmektedir. TX yuvası sayesinde optimum kuvvet aktarımı sağlanmaktadır.uygulama alanı
kereste, solarÖzellikler
- Sağlam iplik- 90° havşa baş
- Baş altı güçlendirilmiş
- TX torkslu tahrik
- Standart uç
- çap 10, 8 ve kafa altındaki 6 x 140 mm freze nervürlerinden
Ürün broşürleri
Paylaş Art. 9047 A2 4,5X16 TX20