DIN 1587 1.4305 M 8
Kör somun, yüksek tip
Ürün numarası
1587208
çelik sınıfı
A1
EAN/GTIN
4043377252951
net ağırlığı 100 başına
0,845 kg
Ürün numarası
1587208
çelik sınıfı
A1
EAN/GTIN
4043377252951
net ağırlığı 100 başına
0,845 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| kafa çapı (dk) | 12,5 mm |
| İplik tipi | metrik |
| nispet h (h) | 15 mm |
| altıgen yükseklik (h) | 6,5 mm |
| kose genisligi (e) | 14,2 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 13 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 1587 1.4305 M 8