DIN 1587 A4-80 M 12X1,25 SW19
Kör somun, yüksek tip ince dişli
Ürün numarası
1587412 125
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377353214
net ağırlığı 100 başına
2,830 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
1587412 125
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377353214
net ağırlığı 100 başına
2,830 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 12 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 800 N/mm² |
| kafa çapı (dk) | 17 mm |
| İplik tipi | ince dişli |
| nispet h (h) | 22 mm |
| altıgen yükseklik (h) | 10 mm |
| kose genisligi (e) | 19,85 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 19 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 1587 A4-80 M 12X1,25 SW19