DIN 1587 A4-80 M 14X1,5 SW 22
Kör somun, yüksek tip ince dişli
Ürün numarası
1587414 15
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377353238
net ağırlığı 100 başına
4,000 kg
Paketleme birimleri:
50
Ürün numarası
1587414 15
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377353238
net ağırlığı 100 başına
4,000 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 14 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 800 N/mm² |
| kafa çapı (dk) | 20 mm |
| İplik tipi | ince dişli |
| nispet h (h) | 25 mm |
| altıgen yükseklik (h) | 11 mm |
| kose genisligi (e) | 22,78 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 22 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 1587 A4-80 M 14X1,5 SW 22