DIN 404 1.4305 M 3X20
Başı delikli cıvatalar
Ürün numarası
040423 20
çelik sınıfı
A1
EAN/GTIN
4043377029775
net ağırlığı 100 başına
0,150 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
040423 20
çelik sınıfı
A1
EAN/GTIN
4043377029775
net ağırlığı 100 başına
0,150 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 20 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| kafa çapı (dk) | 5,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4 mm |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve metal alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, madenPaylaş DIN 404 1.4305 M 3X20