DIN 417 A2 M 5X6
Uzun silindir uçlu yarıklı tespit vidası
Ürün numarası
041725 6
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377030580
net ağırlığı 100 başına
0,061 kg
Ürün numarası
041725 6
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377030580
net ağırlığı 100 başına
0,061 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 6 mm |
| İplik tipi | metrik |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
| Slot genişliği (n) | 0,8 mm |
| yuva derinliği (t) | 1,28 mm |
| nispet dp (dp) | 3,5 mm |
| Dergi uzunluk (z) | 2,5 mm |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
ön taraf, makinecilik, maden, diğer UygulamalarPaylaş DIN 417 A2 M 5X6