DIN 551 A2 M 8X10
yassı uçlu yarıklı ayar vidası
Ürün numarası
055128 10
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377041692
net ağırlığı 100 başına
0,300 kg
Ürün numarası
055128 10
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377041692
net ağırlığı 100 başına
0,300 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 10 mm |
| İplik tipi | metrik |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
| Slot genişliği (n) | 1,2 mm |
| yuva derinliği (t) | 2 mm |
| nispet dp (dp) | 5,5 mm |
| sertlik | 12 |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
ön taraf, makinecilik, maden, diğer UygulamalarPaylaş DIN 551 A2 M 8X10