DIN 551 A4 M 10X16
yassı uçlu yarıklı ayar vidası
Ürün numarası
0551410 16
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377041838
net ağırlığı 100 başına
0,720 kg
Paketleme birimleri:
50
Ürün numarası
0551410 16
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377041838
net ağırlığı 100 başına
0,720 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 10 mm |
| toplam uzunluk (l) | 16 mm |
| İplik tipi | metrik |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
| Slot genişliği (n) | 1,6 mm |
| yuva derinliği (t) | 2,4 mm |
| nispet dp (dp) | 7 mm |
| sertlik | 12 |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
ön taraf, makinecilik, maden, diğer UygulamalarPaylaş DIN 551 A4 M 10X16