DIN 553 A2 M 1,6X10
Konik uçlu yarıklı ayar vidası
Ürün numarası
0553216 10
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377042705
net ağırlığı 100 başına
0,013 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
0553216 10
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377042705
net ağırlığı 100 başına
0,013 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 1,6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 10 mm |
| İplik tipi | metrik |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
| Slot genişliği (n) | 0,25 mm |
| yuva derinliği (t) | 0,56 mm |
| sertlik | 12 |
| nispet dt (dt) | 0,16 mm |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
ön taraf, makinecilik, maden, diğer UygulamalarPaylaş DIN 553 A2 M 1,6X10