DIN 553 A4 M 8X16
Konik uçlu yarıklı ayar vidası
Ürün numarası
055348 16
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377044099
net ağırlığı 100 başına
0,445 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
055348 16
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377044099
net ağırlığı 100 başına
0,445 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 16 mm |
| İplik tipi | metrik |
| anahtar (sürüş) | yırtmaç |
| Slot genişliği (n) | 1,2 mm |
| yuva derinliği (t) | 2 mm |
| sertlik | 12 |
| nispet dt (dt) | 2 mm |
Ürün bilgileri
uygulama alanı
ön taraf, makinecilik, maden, diğer UygulamalarPaylaş DIN 553 A4 M 8X16