DIN 571 A2 5X40
Trifon Ahşap Vidası
Ürün numarası
057125 40
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377045119
net ağırlığı 100 başına
0,582 kg
Ürün numarası
057125 40
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377045119
net ağırlığı 100 başına
0,582 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 40 mm |
| dis uzunluğu (b) | 24 mm |
| İplik tipi | Ahşap iplik |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| baş yüksekliği (k) | 3,5 mm |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| kose genisligi (e) | 8,63 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 8 |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Ahşap alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
kerestePaylaş DIN 571 A2 5X40