DIN 571 A4 10X50
Trifon Ahşap Vidası
Ürün numarası
0571410 50
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377045874
net ağırlığı 100 başına
3,210 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
0571410 50
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377045874
net ağırlığı 100 başına
3,210 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 10 mm |
| toplam uzunluk (l) | 50 mm |
| dis uzunluğu (b) | 30 mm |
| İplik tipi | Ahşap iplik |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| baş yüksekliği (k) | 7 mm |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| kose genisligi (e) | 18,72 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 17 |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Ahşap ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
kereste, solarPaylaş DIN 571 A4 10X50