DIN 571 A4 12X280
Trifon Ahşap Vidası
Ürün numarası
0571412 280
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377400635
net ağırlığı 100 başına
19,160 kg
Paketleme birimleri:
25
Ürün numarası
0571412 280
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377400635
net ağırlığı 100 başına
19,160 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 12 mm |
| toplam uzunluk (l) | 280 mm |
| dis uzunluğu (b) | 168 mm |
| İplik tipi | Ahşap iplik |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| baş yüksekliği (k) | 8 mm |
| kose genisligi (e) | 20,88 mm |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 19 |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Ahşap ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
kereste, solarPaylaş DIN 571 A4 12X280