DIN 571 A4 7X70
Trifon Ahşap Vidası
Ürün numarası
057147 70
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377046666
net ağırlığı 100 başına
1,818 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
057147 70
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377046666
net ağırlığı 100 başına
1,818 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 7 mm |
| toplam uzunluk (l) | 70 mm |
| dis uzunluğu (b) | 42 mm |
| İplik tipi | Ahşap iplik |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| baş yüksekliği (k) | 5 mm |
| kose genisligi (e) | 13,07 mm |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 12 |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Ahşap alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
kerestePaylaş DIN 571 A4 7X70