DIN 603 A2-70 M 10X45
Mantar başlı kare boyunlu civata
Ürün numarası
0603210 45
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377316684
net ağırlığı 100 başına
3,590 kg
Ürün numarası
0603210 45
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377316684
net ağırlığı 100 başına
3,590 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 10 mm |
| toplam uzunluk (l) | 45 mm |
| dis uzunluğu (b) | 26 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Kafes Başkanı |
| baş yüksekliği (k) | 5,38 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| kafa çapı (dk) | 24,65 mm |
| nispet v (v) | 10,58 mm |
| Kare yükseklik (f) | 6,6 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine, metal ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, maden, solarPaylaş DIN 603 A2-70 M 10X45