DIN 603 A2-70 M 12X90
Mantar başlı kare boyunlu civata
Ürün numarası
0603212 90
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377247506
net ağırlığı 100 başına
9,110 kg
Ürün numarası
0603212 90
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377247506
net ağırlığı 100 başına
9,110 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 12 mm |
| toplam uzunluk (l) | 90 mm |
| dis uzunluğu (b) | 30 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Kafes Başkanı |
| baş yüksekliği (k) | 6,95 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| kafa çapı (dk) | 30,65 mm |
| nispet v (v) | 12,7 mm |
| Kare yükseklik (f) | 8,75 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve metal alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
maden, makinecilikPaylaş DIN 603 A2-70 M 12X90