DIN 603 A2-70 M 5X45
Mantar başlı kare boyunlu civata
Ürün numarası
060325 45
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377320087
net ağırlığı 100 başına
0,830 kg
Ürün numarası
060325 45
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377320087
net ağırlığı 100 başına
0,830 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 45 mm |
| dis uzunluğu (b) | 16 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Kafes Başkanı |
| baş yüksekliği (k) | 3,3 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| kafa çapı (dk) | 13,55 mm |
| nispet v (v) | 5,48 mm |
| Kare yükseklik (f) | 4,1 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve metal alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, madenPaylaş DIN 603 A2-70 M 5X45