DIN 603 A2-70 M 6X80/80
Mantar başlı kare boyunlu civata
Ürün numarası
060326 80/80
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377048684
net ağırlığı 100 başına
1,743 kg
Ürün numarası
060326 80/80
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377048684
net ağırlığı 100 başına
1,743 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 80 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Kafes Başkanı |
| baş yüksekliği (k) | 3,88 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| kafa çapı (dk) | 16,55 mm |
| nispet v (v) | 6,48 mm |
| Kare yükseklik (f) | 4,6 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve metal alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, madenPaylaş DIN 603 A2-70 M 6X80/80