DIN 603 A4-70 M 12X130
Mantar başlı kare boyunlu civata
Ürün numarası
0603412 130
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377320391
net ağırlığı 100 başına
12,100 kg
Ürün numarası
0603412 130
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377320391
net ağırlığı 100 başına
12,100 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 12 mm |
| toplam uzunluk (l) | 130 mm |
| dis uzunluğu (b) | 36 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Kafes Başkanı |
| baş yüksekliği (k) | 6,95 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| kafa çapı (dk) | 30,65 mm |
| nispet v (v) | 12,7 mm |
| Kare yükseklik (f) | 8,75 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine, metal ve güneş enerjisi alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, madenPaylaş DIN 603 A4-70 M 12X130