DIN 603 A4-70 M 16X140
Mantar başlı kare boyunlu civata
Ürün numarası
0603416 140
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377049537
net ağırlığı 100 başına
26,883 kg
Ürün numarası
0603416 140
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377049537
net ağırlığı 100 başına
26,883 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 16 mm |
| toplam uzunluk (l) | 140 mm |
| dis uzunluğu (b) | 44 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Kafes Başkanı |
| baş yüksekliği (k) | 8,95 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| kafa çapı (dk) | 38,8 mm |
| nispet v (v) | 16,7 mm |
| Kare yükseklik (f) | 12,9 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine ve metal alanındaki vidalı birleştirmeler için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilik, madenPaylaş DIN 603 A4-70 M 16X140