DIN 653 1.4305 M 10X38
Tırtıllı vidalar, ince tip
Ürün numarası
0653210 38
çelik sınıfı
A1
EAN/GTIN
4043377050298
net ağırlığı 100 başına
8,280 kg
Paketleme birimleri:
25
Ürün numarası
0653210 38
çelik sınıfı
A1
EAN/GTIN
4043377050298
net ağırlığı 100 başına
8,280 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 10 mm |
| toplam uzunluk (l) | 38 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Risso |
| baş yüksekliği (k) | 8 mm |
| anahtar (sürüş) | tırtıklı |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| kafa çapı (dk) | 36 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 653 1.4305 M 10X38