DIN 6912 A2 M 24X60
Ince başlı imbus
Ürün numarası
6912224 60
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377148339
net ağırlığı 100 başına
26,300 kg
Ürün numarası
6912224 60
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377148339
net ağırlığı 100 başına
26,300 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| toplam uzunluk (l) | 60 mm |
| cap (d) | 24 mm |
| dis uzunluğu (b) | 54 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 36 mm |
| baş yüksekliği (k) | 14 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 19 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş DIN 6912 A2 M 24X60