DIN 6912 A4 M 8X30
Ince başlı imbus
Ürün numarası
691248 30
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377150295
net ağırlığı 100 başına
1,400 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
691248 30
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377150295
net ağırlığı 100 başına
1,400 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 30 mm |
| dis uzunluğu (b) | 22 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | silindir kafası |
| kafa çapı (dk) | 13 mm |
| baş yüksekliği (k) | 5 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 6 |
| anahtar (sürüş) | Altı köşeli |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Makine alanındaki vidalı birleştirmeleri için mükemmel uygun.uygulama alanı
makinecilikÖzellikler
- "0" = azaltılmış yük kapasitesiPaylaş DIN 6912 A4 M 8X30