DIN 6921 A2-70 M 12X90/90
Flanşlı ve tırtıllı altı köşe başlı cıvatalar
Ürün numarası
69212012 90
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377277862
net ağırlığı 100 başına
8,634 kg
Ürün numarası
69212012 90
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377277862
net ağırlığı 100 başına
8,634 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 12 mm |
| toplam uzunluk (l) | 90 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| baş yüksekliği (k) | 11,5 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 16 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| flanş (dc) | 26,6 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
- Büyük yerleşim yüzeyi optimum kuvvet dağılımı sağlamaktadır- Tırtıllı yapısı vidanın açılması riskini azaltmaktadır
uygulamaları
Büyük yerleşim alanına ihtiyaç duyan yapı parçalarının sabitlenmesiSanayi ortamında ve denize yakın bölgeler (A4) dâhil olmak üzere nemli ortamlardaki ve açık havadaki (A2) kullanıma uygun
uygulama alanı
solar, madenÜrün broşürleri
Paylaş DIN 6921 A2-70 M 12X90/90