DIN 6921 A2-70 M 8X65/65
Flanşlı ve tam dişli altı köşe başlı cıvatalar
Ürün numarası
692128 65
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377278258
net ağırlığı 100 başına
3,000 kg
Ürün numarası
692128 65
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377278258
net ağırlığı 100 başına
3,000 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 65 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| baş yüksekliği (k) | 8,1 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 13 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| flanş (dc) | 18 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Büyük yerleşim yüzeyi optimum kuvvet dağılımı sağlamaktadıruygulamaları
Büyük yerleşim alanına ihtiyaç duyan yapı parçalarının sabitlenmesiSanayi ortamında ve denize yakın bölgeler (A4) dâhil olmak üzere nemli ortamlardaki ve açık havadaki (A2) kullanıma uygun
uygulama alanı
maden, solarÜrün broşürleri
Paylaş DIN 6921 A2-70 M 8X65/65