DIN 6921 A4-70 M 10X100/100
Flanşlı ve tırtıllı altı köşe başlı cıvatalar
Ürün numarası
69214010 100
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377404817
net ağırlığı 100 başına
7,090 kg
Paketleme birimleri:
100
Ürün numarası
69214010 100
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377404817
net ağırlığı 100 başına
7,090 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 10 mm |
| toplam uzunluk (l) | 100 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| baş yüksekliği (k) | 9,2 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 15 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| flanş (dc) | 22,3 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Büyük yerleşim alanına ihtiyaç duyan yapı parçalarının sabitlenmesiSanayi ortamında ve denize yakın bölgeler (A4) dâhil olmak üzere nemli ortamlardaki ve açık havadaki (A2) kullanıma uygun
uygulama alanı
maden, solarÜrün broşürleri
Paylaş DIN 6921 A4-70 M 10X100/100