DIN 6921 A4-70 M 6X10/10
Flanşlı ve tam dişli altı köşe başlı cıvatalar
Ürün numarası
692146 10
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377244024
net ağırlığı 100 başına
0,731 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
692146 10
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377244024
net ağırlığı 100 başına
0,731 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 10 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| baş yüksekliği (k) | 6,6 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 10 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| gerilme direnci (Rm) | 700 N/mm² |
| flanş (dc) | 14,2 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Büyük yerleşim alanına ihtiyaç duyan yapı parçalarının sabitlenmesiSanayi ortamında ve denize yakın bölgeler (A4) dâhil olmak üzere nemli ortamlardaki ve açık havadaki (A2) kullanıma uygun
uygulama alanı
maden, solarÜrün broşürleri
Paylaş DIN 6921 A4-70 M 6X10/10