DIN 6923 A4 M 3
Flanşlı somun, tirtilsiz olmadan SVZ
Ürün numarası
6923403
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377415059
net ağırlığı 100 başına
0,070 kg
Paketleme birimleri:
500
Ürün numarası
6923403
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377415059
net ağırlığı 100 başına
0,070 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3 mm |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
| İplik tipi | metrik |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 5,5 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| kose genisligi (e) | 6,33 mm |
| yükseklik (m) | 3,8 mm |
| flanş (dc) | 7,8 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Tırtıllı yapısı olmayan büyük yerleşme yüzeyiuygulamaları
Adaptör saclarının ve büyük yerleşim alanına ihtiyaç duyan diğer yapı parçalarının sabitlenmesi.Sanayi ortamında ve denize yakın bölgeler dâhil olmak üzere nemli ortamlardaki ve açık havadaki kullanıma uygun.
uygulama alanı
makinecilik, solarÜrün broşürleri
Paylaş DIN 6923 A4 M 3