DIN 7500 A2 CE M 3X5 TX10
Kendinden kılavuzlu mercimek başlı vidalar, Tip CE
Ürün numarası
75002CT3 5
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377240309
net ağırlığı 100 başına
0,066 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
75002CT3 5
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377240309
net ağırlığı 100 başına
0,066 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 5 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 5,3 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,26 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX10 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Kısa montaj süreleriDiş kesme işlemi gerekli olmadığından, daha kısa montaj süreleri
Yalpasız tahrik
TX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Metal işleme alanındaki, sıhhi ve kalorifer tesisatındaki vidalı birleştirmeler için.Kayda değer klorit ve kükürt dioksit oranları olmayan nemli ortamlarda ve açık havadaki kullanıma uygun
uygulama alanı
makinecilikÜrün broşürleri
Paylaş DIN 7500 A2 CE M 3X5 TX10