DIN 7500 A2 ME M 4X20 Z
Kendinden kılavuzlu mercimek başlı vidalar, Tip ME
Ürün numarası
75002M4 20
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377152718
net ağırlığı 100 başına
0,184 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
75002M4 20
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377152718
net ağırlığı 100 başına
0,184 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4 mm |
| toplam uzunluk (l) | 20 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 8 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,7 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PZ2 |
| anahtar (sürüş) | Pozidrive |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Kısa montaj süreleriDiş kesme işlemi gerekli olmadığından montaj süresi kısalmaktadır
uygulamaları
Metal işleme alanındaki, sıhhi ve kalorifer tesisatındaki vidalı birleştirmeler için.Kayda değer klorit ve kükürt dioksit oranları olmayan nemli ortamlarda ve açık havadaki kullanıma uygun
uygulama alanı
makinecilikPaylaş DIN 7500 A2 ME M 4X20 Z