DIN 7500 A2 ME M 6X10 TX30
Kendinden kılavuzlu mercimek başlı vidalar, Tip ME
Ürün numarası
75002MT6 10
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377337771
net ağırlığı 100 başına
0,234 kg
Paketleme birimleri:
500
Ürün numarası
75002MT6 10
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377337771
net ağırlığı 100 başına
0,234 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6 mm |
| toplam uzunluk (l) | 10 mm |
| İplik tipi | metrik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 10,9 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,3 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX30 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| gerilme direnci (Rm) | 500 N/mm² |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Kısa montaj süreleriDiş kesme işlemi gerekli olmadığından, daha kısa montaj süreleri
Yalpasız tahrik
TX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Metal işleme alanındaki, sıhhi ve kalorifer tesisatındaki vidalı birleştirmeler için.Kayda değer klorit ve kükürt dioksit oranları olmayan nemli ortamlarda ve açık havadaki kullanıma uygun
uygulama alanı
makinecilikÜrün broşürleri
Paylaş DIN 7500 A2 ME M 6X10 TX30