DIN 7504 1.4006 M 2,9X16 TX8
Yıldız silindir başlı sac vidası, M Form
Ürün numarası
75044006MT29 16
çelik sınıfı
C1
EAN/GTIN
4043377366979
net ağırlığı 100 başına
0,070 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
75044006MT29 16
çelik sınıfı
C1
EAN/GTIN
4043377366979
net ağırlığı 100 başına
0,070 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 2,9 mm |
| toplam uzunluk (l) | 16 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 5,6 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,2 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX8 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| nispet dp (dp) | 2,3 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
uygulamaları
- Çelik ve yumuşak metaller için uygunduruygulama alanı
maden, solar, keresteÖzellikler
- Martensitik sertleştirilmiş paslanmaz çelik (1.4006)Paylaş DIN 7504 1.4006 M 2,9X16 TX8