DIN 7504 1.4006 M 3,9X50 TX15
Yıldız silindir başlı sac vidası, M Form
Ürün numarası
75044006MT39 50
çelik sınıfı
C1
EAN/GTIN
4043377367075
net ağırlığı 100 başına
0,390 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
75044006MT39 50
çelik sınıfı
C1
EAN/GTIN
4043377367075
net ağırlığı 100 başına
0,390 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3,9 mm |
| toplam uzunluk (l) | 50 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 7,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,8 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX15 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| nispet dp (dp) | 3,1 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
uygulamaları
- Çelik ve yumuşak metaller için uygunduruygulama alanı
maden, solar, keresteÖzellikler
- Martensitik sertleştirilmiş paslanmaz çelik (1.4006)Paylaş DIN 7504 1.4006 M 3,9X50 TX15