DIN 7504 1.4006 M 6,3X19 TX30
Yıldız silindir başlı sac vidası, M Form
Ürün numarası
75044006MT63 19
çelik sınıfı
C1
EAN/GTIN
4043377367204
net ağırlığı 100 başına
0,500 kg
Paketleme birimleri:
500
Ürün numarası
75044006MT63 19
çelik sınıfı
C1
EAN/GTIN
4043377367204
net ağırlığı 100 başına
0,500 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6,3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 19 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 12,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4,55 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX30 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| nispet dp (dp) | 5,8 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
uygulamaları
- Çelik ve yumuşak metaller için uygunduruygulama alanı
maden, solar, keresteÖzellikler
- Martensitik sertleştirilmiş paslanmaz çelik (1.4006)Paylaş DIN 7504 1.4006 M 6,3X19 TX30