DIN 7504 1.4006 O 5,5X40 TX25
Yıldız silindir başlı sac vidası, O Form
Ürün numarası
75044006OT55 40
çelik sınıfı
C1
EAN/GTIN
4043377406873
net ağırlığı 100 başına
0,570 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
75044006OT55 40
çelik sınıfı
C1
EAN/GTIN
4043377406873
net ağırlığı 100 başına
0,570 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 40 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 10,3 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX25 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| nispet dp (dp) | 4,8 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Kısa montaj süreleriAlışılmış sac vidalarla kıyasla montaj süreleri kısalmaktadır.
Yalpasız tahrik
TX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
- Çelik ve yumuşak metaller için uygunduruygulama alanı
maden, solar, keresteÖzellikler
- Martensitik sertleştirilmiş paslanmaz çelik (1.4006)Paylaş DIN 7504 1.4006 O 5,5X40 TX25