DIN 7504 A2 K 3,9X13
Altıköşe başlı ve flanşlı kendinden delici uçlu K
Ürün numarası
75042K39 13
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377152985
net ağırlığı 100 başına
0,130 kg
Ürün numarası
75042K39 13
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377152985
net ağırlığı 100 başına
0,130 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3,9 mm |
| toplam uzunluk (l) | 13 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| baş yüksekliği (k) | 3,4 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 5,5 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| kose genisligi (e) | 5,96 mm |
| flanş (dc) | 8,3 mm |
| nispet dp (dp) | 3,1 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Dikkat: sadece yumuşak metaller içinuygulama alanı
maden, solar, ön tarafPaylaş DIN 7504 A2 K 3,9X13