DIN 7504 A2 M 5,5X60 H
Yıldız silindir başlı sac vidası, M Form
Ürün numarası
75042M55 60
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377338198
net ağırlığı 100 başına
0,930 kg
Ürün numarası
75042M55 60
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377338198
net ağırlığı 100 başına
0,930 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 5,5 mm |
| toplam uzunluk (l) | 60 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 10,8 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,95 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PH3 |
| anahtar (sürüş) | Phillips |
| nispet dp (dp) | 4,8 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Dikkat: sadece yumuşak metaller içinuygulama alanı
maden, solar, ön tarafPaylaş DIN 7504 A2 M 5,5X60 H