DIN 7504 A2 M 6,3X25 H
Yıldız silindir başlı sac vidası, M Form
Ürün numarası
75042M63 25
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377364456
net ağırlığı 100 başına
0,610 kg
Ürün numarası
75042M63 25
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377364456
net ağırlığı 100 başına
0,610 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6,3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 25 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 12,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 4,55 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PH3 |
| anahtar (sürüş) | Phillips |
| nispet dp (dp) | 5,8 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Dikkat: sadece yumuşak metaller içinuygulama alanı
maden, solar, ön tarafPaylaş DIN 7504 A2 M 6,3X25 H