DIN 7504 A2 O 4,8X25 TX25
Yıldız silindir başlı sac vidası, O Form
Ürün numarası
75042OT48 25
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377240019
net ağırlığı 100 başına
0,270 kg
Ürün numarası
75042OT48 25
çelik sınıfı
A2
EAN/GTIN
4043377240019
net ağırlığı 100 başına
0,270 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Ürün broşürleri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4,8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 25 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | başlı |
| kafa çapı (dk) | 9,3 mm |
| baş yüksekliği (k) | 2,8 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | TX25 |
| anahtar (sürüş) | Torkslu |
| nispet dp (dp) | 4,1 mm |
Ürün bilgileri
Ürün Faydalari
Kısa montaj süreleriAlışılmış sac vidalarla kıyasla montaj süreleri kısalmaktadır.
Yalpasız tahrik
TX torkslu tahrik, vidanın ilk yerleştirilmesi anından vidanın gömüldüğü ana kadar, kolay ve güvenli vidalama işlemi garanti etmektedir.
uygulamaları
Dikkat: sadece yumuşak metaller içinuygulama alanı
maden, solar, ön tarafÜrün broşürleri
Paylaş DIN 7504 A2 O 4,8X25 TX25