DIN 7504 A4 K 6,3X60
Altıköşe başlı ve flanşlı kendinden delici uçlu, K Form
Ürün numarası
75044K63 60
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377364333
net ağırlığı 100 başına
1,260 kg
Paketleme birimleri:
200
Ürün numarası
75044K63 60
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377364333
net ağırlığı 100 başına
1,260 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 6,3 mm |
| toplam uzunluk (l) | 60 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | Altı köşe başlı |
| baş yüksekliği (k) | 5,9 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | SW 10 |
| anahtar (sürüş) | Dış altıgen |
| kose genisligi (e) | 10,95 mm |
| flanş (dc) | 13,2 mm |
| nispet dp (dp) | 5,8 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Dikkat, sadece yumuşak metaller için uygunuygulama alanı
maden, solar, ön tarafPaylaş DIN 7504 A4 K 6,3X60