DIN 7504 A4 M 4,8X32 H
Yıldız silindir başlı sac vidası, M Form
Ürün numarası
75044M48 32
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377231406
net ağırlığı 100 başına
0,410 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
75044M48 32
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377231406
net ağırlığı 100 başına
0,410 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4,8 mm |
| toplam uzunluk (l) | 32 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa şekli | baş lensler |
| kafa çapı (dk) | 9,5 mm |
| baş yüksekliği (k) | 3,55 mm |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PH2 |
| anahtar (sürüş) | Phillips |
| nispet dp (dp) | 4,1 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Dikkat, sadece yumuşak metaller için uygunuygulama alanı
maden, solar, ön tarafPaylaş DIN 7504 A4 M 4,8X32 H