DIN 7504 A4 O 3,9X13 Z
Yıldız silindir başlı sac vidası, O Form
Ürün numarası
75044O039 13
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377368447
net ağırlığı 100 başına
0,090 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
75044O039 13
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377368447
net ağırlığı 100 başına
0,090 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 3,9 mm |
| toplam uzunluk (l) | 13 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa çapı (dk) | 7,5 mm |
| kafa şekli | başlı |
| baş yüksekliği (k) | 2,5 mm |
| anahtar (sürüş) | Pozidrive |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PZ2 |
| nispet dp (dp) | 3,1 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Dikkat, sadece yumuşak metaller için uygunuygulama alanı
maden, solar, ön tarafPaylaş DIN 7504 A4 O 3,9X13 Z