DIN 7504 A4 O 4,2X25 H
Yıldız silindir başlı sac vidası, O Form
Ürün numarası
75044O42 25
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377367716
net ağırlığı 100 başına
0,230 kg
Paketleme birimleri:
1.000
Ürün numarası
75044O42 25
çelik sınıfı
A4
EAN/GTIN
4043377367716
net ağırlığı 100 başına
0,230 kg
- Teknik veriler
- Ürün bilgileri
- Katalog sayfası
Teknik veriler
| cap (d) | 4,2 mm |
| toplam uzunluk (l) | 25 mm |
| İplik tipi | sac iplik |
| kafa çapı (dk) | 8,4 mm |
| kafa şekli | başlı |
| baş yüksekliği (k) | 2,6 mm |
| anahtar (sürüş) | Phillips |
| aktüatör boyutu (Boyutu) | PH2 |
| nispet dp (dp) | 3,6 mm |
Ürün bilgileri
uygulamaları
Dikkat, sadece yumuşak metaller için uygunuygulama alanı
maden, solar, ön tarafPaylaş DIN 7504 A4 O 4,2X25 H